Rumunia to niebanalny kraj , pełen zabytków, pięknej przyrody i oczywiście wampirów 😊 Wybierając ten kierunek jako pomysł na wyjazd firmowy otrzymacie mnóstwo fantastycznej zabawy w klimacie Hrabiego Drakuli, dowiecie się samych ciekawostek, pojeździcie jeepami po Karpatach, odwiedzicie błotne wulkany albo może wesoły cmentarz? Pomysłów mamy wiele na ten piękny kraj….


Dla kogo?

Dla lubiących poznawać nowe kultury, dla amatorów narciarstwa oraz motoryzacji, ewentualnie dla wampirów 😉

Kiedy?

Kierunek całoroczny, każda pora roku oferuje nam inne możliwości. Zima to głownie narty , lato to zamki, Morze Czarne, piaszczyste plaże a jesień to przecuda feria barw w karpatach.

Atrakcje?

Jeepy, kuchnia, wino, zwiedzanie, wampiry 😉

Jeden z ciekawszych krajów w Europie

kusi nas przygodą podczas jeep safari po rumuńskich Karpatach. Adrenalina, obcowanie z przyrodą, dużo zabawy i pełna integracja grupy- to właśnie to co powoduje, że Rumunia jest idealna na wyjazd integracyjny

Wyjazd na wulkany błotne

Choć największe wulkany błotne mogą mieć wysokość nawet do 700 metrów, to te spotkane w regionie Buzău mają maksymalnie około 5-6 metrów. To i tak ewenement w tej części kontynentu. Takie wulkany najczęściej występują na terenach roponośnych.

Niesamowity Bukareszt

który nie odbiega infrastruktura od innych stolic europejskich z całą masą pięknych hoteli, restauracji oraz nocnych klubów- idealne miejsce na rozpoczęcie lub zakończenie naszego wyjazdu

Proponujemy przebierane przyjęcia

w stylu Drakula Party- w otoczeniu zamku Bran, z nutką grozy ale idealne aby zintegrować zespół.

Degustacje pysznej rumuńskiej kuchni

wraz z rumuńskimi winami i destylatami, warsztaty kulinarne to podróż w niezwykłą krainę pełną smaków i zapachów.

Rumunia to także idealny kierunek

na zimowe szaleństwo bowiem Brasov to centrum sportów zimowych z fantastycznym zapleczem hotelowym oraz infrastrukturą narciarską.Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy.
Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269