Sri Lanka to kraj niekoniecznie mlekiem i miodem, ale na pewno herbatą płynący. Niegdysiejszy Cejlon to idealne wprost miejsce by podziwiać bujną tropikalną roślinność, dziką faunę oraz odpoczywać i relaksować się nad turkusowym oceanem, wygrzewając się na drobnym, białym piasku. Także miłośnicy nurkowania gromadnie przybywają do tego tajemniczego i niezwykłego kraju, pod krystalicznie czystymi wodami, którego kryje się barwny i bajkowy podwodny świat.


Dla kogo?

Dla miłośników przyrody, widoków, duchowych i kulinarnych przeżyć.

Kiedy?

Cały rok jest dobry aby odwiedzić Sri Lanke.

Atrakcje?

Słonie, rafting, nurkowanie, trekking, zabytki.

Sierociniec słoni w Pinnawela

Działalność rozpoczął w 1979 roku i opiekował się porzuconymi i zranionymi zwierzętami. Dziś tworzy wielką rodzinę. Liczba słoni wzrosła do ponad 40, wliczając małe słonie przywiezione z różnych miejsc oraz słonie urodzone w ramach programu hodowlanego. W trakcie wizyty będziemy mieli szansę zobaczyć kąpiące się słonie, czas karmienia, czy zabawy.

White Water Rafting

To wspaniała przygoda, dzięki ktorej przeżyjemy niezapomniane chwile. Pomimo dreszczyku emocji, raftring jest w 100% bezpieczny.

Park Narodowy Minneriya

Żyje tu około 250 dzikich słoni i wiele innych gatunków zwierząt. Najpiękniejszym momentem jest gdy słonie gromadzą się nad brzegiem jeziora, co stanowi fantastyczną okazję do ich obserwowania. Zdarza się, że przy wodopoju pojawia się jednocześnie ponad 200 dzikich słoni.

Wizyta w fabryce herbaty

to szansa na spróbowanie wspaniałej cejlońskiej herbaty, znanej na całym świecie.

Masaż Ajurweda

jest systemem holistycznym, opracowanym już ponad 5000 lat temu. Jedno z jej głównych założeń, przyświecających również wykonywaniu masażu Abhyanga, stanowi więc przekonanie, że ludzi organizm tylko wtedy będzie prawidłowo, czyli zdrowo funkcjonował, jeśli dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne człowieka pójdą w parze

Plaże

Nie zabraknie także pięknych plaż, wypoczynku i oszałamiających widoków


Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy. Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269