Raj dla zmysłów wrażliwych na egzotyczne smaki, urodę naturalnej przyrody i pachnący przygodą, ciepły wiatr. Zapraszamy do świata malowanego bajecznym lazurem fal Oceanu Indyjskiego, nieskazitelną bielą piaszczystych, ciepłych plaż i żywą zielenią przybrzeżnych lasów mangrowych, które kontrastują z pięciogwiazdkowymi hotelami i rozbudowaną, nowoczesną infrastrukturą hotelową.


Dla kogo?

Dla poszukiwaczy przygód kochających białe plaże, zwierzęta oraz ludzi

Kiedy?

Najlepsza pora to czas od listopada do końca marca

Atrakcje?

Żółwie morskie, nurkowanie, delfiny, przyroda, plaże

Plantacje przypraw

To miejsca, z których słynie Zanzibar. Podczas naszej wyprawy dowiemy się między innymi jak rośnie wanilia, goździki oraz cynamon. Sprawdzimy jak smakują owoce prosto z drzewa albo może z krzaka? Gwarantujemy, że wrócicie zaskoczeni….

Jozani Forest

Przepiękne lasy namorzynowe w połączeniu z ciekawskimi małpami Red Colobus, które żyją tylko na Zanzibarze sprawią, że przeniesiemy się w zupełnie inny Świat.

Cudowne śnieżnobiałe plaże

z turkusową wodą Oceanu Indyjskiego sa wymarzonym krajobrazem aby zanurkować z ogromnymi żółwiami morskimi albo delfinami. Znamy miejsca, gdzie spotkacie je na pewno!!!

Stone Town

kolonialne miasto, w którym urodził się Freddie Mercury ale w którym także znajdował się targ niewolników. Niesamowite połączenie kultur, smaków i zapachów- tam trzeba być.


Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy. Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269