Największa z Wysp Kanaryjskich , mówi się o niej Wyspa Wiecznej Wiosny więc jest to dobry pomysł budżetowego wyjazdu dla grupy przez cały rok. Teneryfa to słońce, ciemne plaże, wulkan, który zerka na nas z góry oraz całą masa atrakcji, które możemy dopasować do każdej grupy.


Dla kogo?

Dla aktywnych ludzi nie znoszących nudy

Kiedy?

Przez cały rok idealna pogoda

Atrakcje?

Trekking, nurkowanie, loty na paralotni, skutery, quady , wypoczynek na plaży, zabawa

Najwspanialszym sposobem poznania Teneryfy

jest lot w tandemie na paralotni. Ogrom wrażeń i niecodzienne widoki to tylko namiastka tego , z czym spotkacie się podczas lotu.

A może wolicie trekking

z pirackiej wioski Masca? Już sam wjazd auokarem po krętych drogach przyprawia o szybsze bicie serca ale zejście w dół do dzikiej plaży dostarczy samych cudownych wrażeń dla duszy i ciała. Trasa nie jest trudna a tempo zejścia dostosowane jest do ich uczestników.

Majestatycznie wznoszący się nad Teneryfą wulkan Teide

to znowu cała paleta możliwości aby miło spędzić czas. Możemy wjechać na wulkan quadami a na sam szczyt kolejką linową. Możemy zrobić super zabawy integracyjne w lesie piniowym. Będzie dużo śmiechu – to możemy zagwarantować.

Loro Park z pokazami orek

lub Siam Park z niezliczoną ilością zjeżdżalni to atrakcje nie tylko dla dzieci- wszystkie nasze grupy bawią się tam fantastycznie

Szaleństwo na skuterach wodnych

obok klifów Los Gigantes to niepowtarzalna zabawa wśród fal Oceanu Atlantyckiego. Słońce, woda i niesamowite widoki- czego chcieć więcej..

Może wyprawa rowerami

trasami które specjalnie dla Was przygotujemy aby wycieczka była jak najbardziej komfortowa? Cudowne połączenie aktywności sportowej wraz z bajecznymi widokami , które dostarcza nam ta wulkaniczna wyspa.Proponowane przez nas atrakcje są jedynie namiastką tego, co możemy przygotować dla Twojej grupy.
Zawsze program dopasujemy pod uczestników więc nie wahaj się! Napisz do nas lub zadzwoń a my skroimy wyjazd pod Ciebie i Twoją firmę.

Adventure Team

Trawowa 34B 54-614 Wrocław

+48 605 823 269